Sleva 30% na vybrané zboží! Platí do 31.8.2019!

Zavřít

0

Polo triko Azurit Kingdom PREMIUM

Triko s límečkem, vyráběné dle vlastního střihu, vhodné i pro formální příležitosti. Triko je dokonale zpracované, s velkým důrazem na pohodlné nošení. Je vyrobeno ze 100% bavlny, velmi jemné a příjemné na dotek. Tričko je obrandováno hned několika prvky, nejvýraznější z nich je nášivka na prsou.

Dále výšivka na zátylku a kožený štítek na pravé zadní straně. Téměř všechny stehy jsou dvojité pro vyšší odolnost, rukávy jsou zakončeny lehce stahovacími úplety. Trička jsou dostupná ve dvou barvách, kterými jsou praktická černá a svěží nebeská modrá.

Zaměřeno na detail

Tričko je vyráběno zejména se zaměřením na kvalitu zpracování a detail, který nemusí být vždy viditelný na první pohled. Kromě decentní výšivky loga značky Azurit Kingdom PREMIUM v barvě trička na zátylku, jde například o zpracování všité obrandované látky za krkem, která velmi zpříjemňuje nošení jeho majiteli.

U rozparků na bocích trička jsou z vnitřní strany našity pruhy zakrývající steh, potištěné logotypy. Nejdrobnějším detailem je potom ražba na knoflících.

Velikost Šířka Délka Délka rukávu Šířka rukávu
S 54 cm 70 cm 22 cm 16 cm
M 55 cm 71 cm 22 cm 17 cm
L 57 cm 73 cm 24 cm 17 cm
XL 59 cm 74 cm 24 cm 17.5 cm
XXL 61 cm 77 cm 26 cm 18 cm
Polo triko AK PREMIUM – skyblue/blck-wht

Typické pro každý produkt značky Azurit Kingdom PREMIUM je specifické balení.

Na míru vyrobený PREMIUM box s matným povrchem a zlatotiskem ukrývá produkt, zabalený v látkovém obalu s precizně vyšitým logem Azurit Kingdom PREMIUM.

Vyberte si barvu a velikost trika