0

Limitovaná edice kožených opasků Azurit Kingdom PREMIUM

Limitovaná edice kožených opasků Azurit Kingdom

Opasek

Opasek, vyráběný ze stoprocentní čistě přírodní hovězí kůže. Surová kůže, použitá na jeho výrobu, pochází z České Republiky, ze Zlínského kraje. Opasek je vyráběn a zpracováván výhradně ručně, vyřezaný z jednoho kusu kůže, se zabrušovanými hranami a má tloušťku v rozmezí 3,5 až 3,8 mm.

Protože se jedná o přírodní kůži bez strojového zpracování, je každý opasek jedinečný jednak právě tloušťkou, která se může lehce lišit kus od kusu, a za druhé kresbou na jejím povrchu. Opasek je opatřen gravírováním na vnitřní straně a ražbou na vnější straně na jeho konci.

Spona

Spona je vyráběna na zakázku z oceli s velice jemnou niklovou povrchovou úpravou. Díky broušení povrchu a následné úpravě vzniká na každé sponě specifické zabarvení a stíny, které na žádné sponě nemohou být stejné. Má průměr 75 mm a je opatřena jednoduchým pevným trnem pro zapínání.

Velikost opasků pro každého

Opasky jsou připraveny v celkem čtyřech délkách, vzájemně se překrývajících tak, aby na sebe navazovaly a našla se ta správná velikost pro každého.

Kožený opasek AK PREMIUM – black

Vyrobeno Ručně, s citem pro detail

Ručně vyrobené a precizně zpracované opasky pochází z dílny Daniela Rychtera. Na každém z nich zanechal otisk svých rukou, a díky němu jsou tyto opasky opravdu jedinečné, dovedené k dokonalosti.

Daniel má svou dílnu v Ostravě, zaměřuje se zejména na práci s kůží a jeho výrobky svou kvalitou a zpracováním opravdu zaujmou. Spolupráce s ním na našich produktech tímto rozhodně nekončí.

Kožený opasek AK PREMIUM – black

Speciální luxusní balení PREMIUM box

Typické pro každý produkt značky Azurit Kingdom PREMIUM je specifické balení.

Na míru vyrobený PREMIUM box s matným povrchem a zlatotiskem ukrývá produkt,
zabalený v látkovém obalu s precizně vyšitým
logem Azurit Kingdom PREMIUM.

Vyberte si délku pásku