0

Média&Blog

Nové mikiny AK - Sergei B. & Pastor lookbook

Nové mikiny AK - Sergei B. & Pastor lookbook

Další letošní novinka AK gearu. S přicházejícím jarem jsme udělali reedici modelu AK logo mikin se zipem, který se před Vánoci vyprodal během prvního týdne! Plus jedna novinka, klasická šedá hoodie mikina ANIPIČU. 

Video rozhovor s AK - polož otázku

Video rozhovor s AK - položit otázku

Jedinečná šance zeptat se Sergeie B.& Pastora na cokoliv, co tě zajímá. Zapoj se do velkého videorzohovoru, který bude natočen pro náš YouTube kanál AzuritTV. Otázky pokládej na www.jedubomby.cz

AK rare gear instore sale - Queens OV 23.2.2017

AK rare gear instore sale - Queens OV 23.2.2017

Ve spolupráci s Queens.cz jsme pro vás připravili speciální event: AK rare gear instore sale a zároveň meet & greet se Sergeiem B., Pastorem & DJ Bussy.  Na našem skladě jsme našli různé modely triček, které jsou již vyprodány a jejich dodělání již není v plánu. Jedinečná příležitost sehnat AK gear, který ti chybí ve tvé sbírce a nestihl si ho koupit na eshopu! Tato trička budou k dostání pouze na tomto eventu!

AK minilookbook - Girls x Cocash

Minilookbook AK - Girls x Cocash

Ve spolupráci s fotografem Danielem Cocashem jsme pro vás přichystali menší sexy lookbook, kde najdeš věci z aktuálních AK kolekcí. Koupit můžeš přímo na tomto webu, který je nově propojen s naším eshopem.