0
Singl ZOO II - AK / Adyos & S. Barracuda

Singl ZOO II - AK / Adyos & S. Barracuda

AK jsou tu s novým singlem "ZOO II", který připravil S. Barracuda a Adyos do originál instrumentálky od US producenta Star Statuse. Znát ho můžete např ze singlu "Triple C's - Low Life", který vyšel teprve nedávno. Rádiovou premiéru bude mít song dnes od 21:00 na rádiu Helax 93.7 FM v pořadu AK Show. Můžeš se tak dozvědět mnohem víc o tom, jak song vznikl, proč vlastně vznikl a co všechno se dělo kolem. Kromě jiného se k tomuto songu připravuje "street video", které by mělo být co nevidět venku. Na nic nečekej a pusť to! Anipi*u! Ejkej!

Link ke stažení:

http://www.ulozto.cz/10188815/ak-zoo-ii-final-mp3-mp3 http://www.edisk.cz/stahni/05183/AK_-_Zoo_II__Final___MP3_.mp3_8.66MB.html
Close

Vážení zákazníci, fanoušci,

jak všichni jistě víte, nachází se celá Česká republika i okolní státy v nouzovém stavu kvůli šíření epidemie koronaviru.

To sebou nese karanténní opatření nařízené státem, která se dotýkají nás všech.

Snažíme se k této situaci přistupovat zodpovědně, a minimalizovat tak rizika nákazy našich zaměstnanců, partnerů i zákazníků. Proto Vás prosíme o vstřícnost a pochopení s následujícím sdělením.

Všechny objednávky realizované v době karantény probíhají standardním způsobem. Žádáme Vás pouze o co největší míru využití plateb on-line nebo kartou tak, abychom vyhověli prosbám České Pošty o minimalizaci služby dobírka a platby v hotovosti při doručení nebo na pobočkách ČP.

Děkujeme Vám za vstřícnost a za ochotu, přejeme Vám pevné zdraví i nervy a věříme, že se brzy potkáme zase v lepších časech.

Azurit Kingdom