0
Adyos - Asfalt MC RMX! Tafrob, Radikalny, Delik, S. Barracuda & Otecko

Adyos - Asfalt MC RMX! Tafrob, Radikalny, Delik, S. Barracuda & Otecko

Ohlašovaný remix songu Asfalt je tady! Adyos si pozval celkem "šééést" hostů, z ČR i ze Slovenska na jedinou společnou věc. Párty remix songu Asfalt produkovaného DJem Fattem, který se objevil na posledním mixtape Králik Vás Miluje je nabitý silnými jmény. Na micu se objeví Tafrob, Radikalny, Delik, S. Barracuda nebo Otecko a nikoho z nich netřeba představovat. Produkce je originální z původního songu a má ji na svědomí DJ Fatte. Poslechni si, jak se rozpovídali tihle mc's o společně prožitých mejdanech. Motto celého remixu je "Češi a slováci, chlastáme spolu.." takže téma je jasné. Vychází pod Azurit Kingdom, mix a mastering zpracoval DJ Bussy ve studiu BussynessLand. Užij si léto na párty vlně! AK!

Track stáhneš TADY!

Close

Vážení zákazníci, fanoušci,

jak všichni jistě víte, nachází se celá Česká republika i okolní státy v nouzovém stavu kvůli šíření epidemie koronaviru.

To sebou nese karanténní opatření nařízené státem, která se dotýkají nás všech.

Snažíme se k této situaci přistupovat zodpovědně, a minimalizovat tak rizika nákazy našich zaměstnanců, partnerů i zákazníků. Proto Vás prosíme o vstřícnost a pochopení s následujícím sdělením.

Všechny objednávky realizované v době karantény probíhají standardním způsobem. Žádáme Vás pouze o co největší míru využití plateb on-line nebo kartou tak, abychom vyhověli prosbám České Pošty o minimalizaci služby dobírka a platby v hotovosti při doručení nebo na pobočkách ČP.

Děkujeme Vám za vstřícnost a za ochotu, přejeme Vám pevné zdraví i nervy a věříme, že se brzy potkáme zase v lepších časech.

Azurit Kingdom