0
AzuriTees v prodeji! / VYPRODÁNO!

AzuriTees v prodeji! / VYPRODÁNO!

Trika Azurit Kingdom jsou konečně hotova! Někteří z vás je již mají doma, a na vás ostatní teprve čekají. Připraveny jsou čtyři kombinace barev a designů, přesně podle zveřejněných vzorů. Viz: http://www.azurit.cz/?p=915 V některých velikostech jsou dokonce téměř vyprodány, a to během pouhých deseti dnů předobjednávání! Všechny předobjednávky už byly vyřízeny, takže ti z vás, kdo na trika čekají, se dočkají ve velmi krátké době. Všem našim fans, co nás chtějí podpořit zakoupením trika předem děkujeme, kde a jak triko sehnat najdete níže v textu. Samozřejmě všude na našich koncertech budou trika k prodeji. Takže na nic nečekej a sháněj své triko Azurit Kingdom!

Pro objednání nás kontaktujte na e mail azurit(at)azurit.cz, do předmětu prosím napiště text: TRIKO AK, a v textu e mailu napiště celé své jméno, název modelu, barvu a velikost trička, které chcete. Pokud chcete doručit tričko poštou, přidejte ještě celou svou adresu. Dobrou zprávou je, že cena triček zůstává stejná jako na podzim: 400,- Kč, mění se tak jen cena poštovného, která je 85,- Kč. Trička zasíláme na dobírku Českou Poštou, a doručení trvá zpravidla 3 pracovní dny. Pokud jste z Ostravy nebo okolí, existuje i možnost domluvy na osobním převzetí, stačí napsat v emailu. No a samozřejmě sebou budeme mít trika na každém našem koncertě. Exkluzivně jsou trička od dnešního dne také v prodeji v Hip Hop Shopech Queens, a to jak na všech kamenných pobočkách ( Praha, Brno, Ostrava ), tak na e shopu www.queens.cz. Díky všem, co si triko už koupili. Ejkej!

Doporučení k praní: Tričko respektive potisk vyžaduje praní při teplotě maximálně 30°C. Prát naruby, obráceno potiskem dovnitř. Tričko nesušit na přímém slunci, nežehlit potisk! Trika Azurit Tees jsou k dispozici v těchto velikostech: L: Délka 74,5 cm Šířka 56 XL: Délka 77 cm Šířka 61 XXL: Délka 78,5 cm Šířka 66

ERB WHT - VYPRODÁNO!

ERB BLK - VYPRODÁNO! ROLL BLK - VYPRODÁNO! ROLL WHT - VYPRODÁNO!
ERB WHT - 8 x XL, 4 x XXL, ERB BLK - 1 x XXL, 6 x XL