0
Nová trička AK! Předobjednávky právě teď! / VYPRODÁNO!

Nová trička AK! Předobjednávky právě teď! / VYPRODÁNO!

Poslední dobou nám chodilo stále více dotazů a objednávek na naše trička, která jsem vyprodali již v prosinci 2010. Teď máte ale možnost konečně svá trička dostat. Připravili jsme pro vás úplně novou kolekci na Jaro 2011, aby jste na léto měli v čem chodit.) Triček je omezené množství, proto pokud máš zájem, je na čase objednávat a to rychle. Zatím je možné si triko "zarezervovat" předobjednávkou. Pokud si tričko předobjednáte, jakmile budou trička k dispozici, automaticky vás kontaktujeme pro potvrzení objednávky a způsob doručení. Proto prosím berte na vědomí, že objednávka je závazná.

Pro objednání nás kontaktujte na e mail azurit(at)azurit.cz, do předmětu prosím napiště text: TRIKO AK, a v textu e mailu napiště celé své jméno, název modelu, barvu a velikost trička, které chcete. Pokud chcete doručit tričko poštou, přidejte ještě celou svou adresu. Dobrou zprávou je, že cena triček zůstává stejná jako na podzim: 400,- Kč, mění se tak jen cena poštovného, která je 81 - 85,- Kč v závislosti na váze balíku. Trička zasíláme na dobírku Českou Poštou, a doručení trvá zpravidla 3 pracovní dny. Pokud jste z Ostravy nebo okolí, existuje i  možnost domluvy na osobném převzetí, stačí napsat v emailu. No a samozřejmě sebou budeme mít trika na každém našem koncertu. Exkluzivně budou trička také v prodeji v Hip Hop Shopech Queens, a to jak na všech kamených pobočkách ( Praha, Brno, Ostrava ), tak na e shopu www.queens.cz. Samotná trička budou k dispozici během 14ti dnů, veškeré aktuální info zveřejníme nejdříve zde na našem webu, a na našich FB profilech. Není na co čekat! Ejkej!

CENA: 400 + poštovné VYPRODÁNO

Trika Azurit Tees jsou k dispozici v těchto velikostech: VYPRODÁNO L: Délka 74,5 cm Šířka 56 XL: Délka 77 cm Šířka 61 XXL: Délka 78,5 cm Šířka 66