0
Loyalty program

Loyalty program

Loyalty program - VIP

Je přístupný pouze registrovaným zákazníkům.

Jak se stanu VIP zákazníkem?

Když nakoupím nad 5.000,- Kč* během 182 dní (6 měsíců). Nákupy se sčítají. Částku tedy mohu dosáhnout i v několika samostatných nákupech na eshopu, které ovšem musí být od sebe dohromady provedeny v rozmezí ne delším než 182 dní (6 měsíců).

Co za to získám?

Získám slevu 10% na další nákupy a to na všekeré zboží, nabízené na eshopu.

Jak dlouho mohu slevu využívat?

Sleva je platná po dobu 182 dní (6 měsíců) od posledního nákupu, kdy jako zákazník překročím hranici 5.000,- Kč* ceny nákupu. Nakupuju-li dále, období, po které můžu slevu využívat, se prodlužuje opět na období 182 dní (6 měsíců) a to od data posledního nákupu v jakékoliv výši. Nakupuju-li pravidelně, můžu tedy slevu využívat dlouhodobě.

Co když 6 měsíců od získání slevy nenakoupím?

Sleva tím zaniká. K znovuzískání slevy je potřeba opět nakoupit nad 5.000,- Kč* v rozmezí 182 dní (6 měsíců).

Kde zjistím, kdy mi vyprší lhůta k využití slevy?

Jednoduše po přihlášení ke svému účtu na stránkách e-shopu. Zde najdu kompletní historii svých objednávek, celkovou částku, za kterou jsem již nakoupil a čas, který mám k dispozici na využití slevy.

Kde zjistím, za kolik už jsem nakoupil a kolik mi zbývá k dosažení VIP slevy?

Opět po přihlášení ke svému účtu na stránkách e-shopu. Zde najdu kompletní historii svých objednávek, celkovou částku, za kterou jsem již nakoupil a čas, který mi zbývá k tomu abych dosáhl slevy VIP.

Proč je sleva časově omezená?

Je to proto, že je určena především našim stálým zákazníkům a věrným fanouškům, kteří u nás pravidelně nakupují již nekolik let.

Má registrace nebo členství VIP další výhody?

Pokud jsem zaregistrován, mohu pravidelně dostávat informace o plánovaných nových kolekcích, mediích nebo akcích a to s předstihem. Mám tedy větší šanci například získat zboží z ojedinělých nebo limitovaných kolekcí. Jsem-li členem VIP, kromě stávající slevy, v budoucnu budu mít příležitost zapojit se do chystaných akcí právě pro členy VIP nebo získat třeba "dárek" za přízeň, určený pouze pro VIP zákazníky. Takových akcí v budoucnu budme pravidelně připravovat více.

Částka 5.000,- Kč je počítána s cenami včetně DPH. Poštovné se do této částky nazapočítává.