0
S. Barracuda – Pouliční ekonomická - sleduj videoklip!

S. Barracuda – Pouliční ekonomická - sleduj videoklip!

Dlouhou dobu očekávané video Sergeie Barracudy bylo zveřejněno právě dnes! Mixtape Pouliční ekonomická je už nějakou dobu venku, stále je ale ještě horkým zbožím a ještě pořád je možnost jej koupit na CD. Veškeré podstatné info najdeš na www.azurit.cz, objednat si jej můžeš přímo na mailu azurit(at)azurit.cz, nebo na koncertech.

Samotné video dokresluje atmosféru desky, na jeho natáčení se podílelo několik lidí. Nejdůležitější z nich jsou kamera, střih a postprodukce v podání Petra Štacha, a scénář s režií, které dal dohromady celý tým AK. Klip je natočen v Ostravě, veškeré záběry jsou z exteriérů a patří ostravským ulicím, kde probíhalo kompletní natáčení, a kam se brzy zase s kamerou vrátíme.

Podstatné bylo řečeno, v následujících měsících se můžete těšit na spoustu koncertů, které už jsou domluveny s předstihem. Kdy a kde se uvidíme, najdeš na netu, nebo se dozvíš v pravidelné rádiové AK Show na 93.7 FM. Pokud chceš S. Barracudu s AK vidět na živo i ve svém městě, kontakt najdeš na www.azurit.cz. A teď už pouštěj video, ok?