0
S. Barracuda – Pouliční ekonomická - sleduj videoklip!

S. Barracuda – Pouliční ekonomická - sleduj videoklip!

Dlouhou dobu očekávané video Sergeie Barracudy bylo zveřejněno právě dnes! Mixtape Pouliční ekonomická je už nějakou dobu venku, stále je ale ještě horkým zbožím a ještě pořád je možnost jej koupit na CD. Veškeré podstatné info najdeš na www.azurit.cz, objednat si jej můžeš přímo na mailu azurit(at)azurit.cz, nebo na koncertech.

Samotné video dokresluje atmosféru desky, na jeho natáčení se podílelo několik lidí. Nejdůležitější z nich jsou kamera, střih a postprodukce v podání Petra Štacha, a scénář s režií, které dal dohromady celý tým AK. Klip je natočen v Ostravě, veškeré záběry jsou z exteriérů a patří ostravským ulicím, kde probíhalo kompletní natáčení, a kam se brzy zase s kamerou vrátíme.

Podstatné bylo řečeno, v následujících měsících se můžete těšit na spoustu koncertů, které už jsou domluveny s předstihem. Kdy a kde se uvidíme, najdeš na netu, nebo se dozvíš v pravidelné rádiové AK Show na 93.7 FM. Pokud chceš S. Barracudu s AK vidět na živo i ve svém městě, kontakt najdeš na www.azurit.cz. A teď už pouštěj video, ok?

Close

Vážení zákazníci, fanoušci,

jak všichni jistě víte, nachází se celá Česká republika i okolní státy v nouzovém stavu kvůli šíření epidemie koronaviru.

To sebou nese karanténní opatření nařízené státem, která se dotýkají nás všech.

Snažíme se k této situaci přistupovat zodpovědně, a minimalizovat tak rizika nákazy našich zaměstnanců, partnerů i zákazníků. Proto Vás prosíme o vstřícnost a pochopení s následujícím sdělením.

Všechny objednávky realizované v době karantény probíhají standardním způsobem. Žádáme Vás pouze o co největší míru využití plateb on-line nebo kartou tak, abychom vyhověli prosbám České Pošty o minimalizaci služby dobírka a platby v hotovosti při doručení nebo na pobočkách ČP.

Děkujeme Vám za vstřícnost a za ochotu, přejeme Vám pevné zdraví i nervy a věříme, že se brzy potkáme zase v lepších časech.

Azurit Kingdom