0
Azure Night & premiéra klipu Pouliční ekonomická - 18.9.2010

Azure Night & premiéra klipu Pouliční ekonomická - 18.9.2010

AK Azure Night

Šílená párty, nejlepší DJ´s, dobrá atmosféra a všichni tví známí v jednom klubu. Na místě prodej CD Pouliční ekonomická! Že nemáš? Na co ještě čekáš? Hip Hop, R'n'B, Urban music till You die!  Před půlnocí barová live rap show S. Barracuda a Adyos s DJem Bussym, která bude odstartována veřejnou premiérou videoklipu Pouliční ekonomická!!! Dost pití pro všechny kočky a psy a půlnoční strip! Celou noc bude probíhat release párty k mixtape Pouliční ekonomická. Víno, ženy, zpěv. A kdo má doma boty navíc, vemte je sebou, můžou se hodit, že?! Díky.) Ještě víc informací o tomhle super mejdanu se dovíš i v úterní AK Show, mezi 21:00 – 22:00 na rádiu Helax, 93.7 FM. Vstupné večer nikomu nehrozí, ale originál si musí koupit všichni, že jo. Všechny vás tímto chceme pozvat, rádi vás uvidíme. Bude hégó a jedna novinka.  HROBESO ONE!

AK a „přátelé.“

Dresscode:

Barvy - modrá, bílá, černá. Modrá je dobrá, ale černá je nejlepší!

Dámy - podpatky a sukně, králičí uši. Tepláky, přítele, dresy a šiltovky nechte protentokrát doma prosím.)

Pánové - čisté boty jsou základ, zkus to dát bez gelu a new ery a žádný problém. A nechoď bez kámošek, aspoň pro tento večer.)

Close

Vážení zákazníci, fanoušci,

jak všichni jistě víte, nachází se celá Česká republika i okolní státy v nouzovém stavu kvůli šíření epidemie koronaviru.

To sebou nese karanténní opatření nařízené státem, která se dotýkají nás všech.

Snažíme se k této situaci přistupovat zodpovědně, a minimalizovat tak rizika nákazy našich zaměstnanců, partnerů i zákazníků. Proto Vás prosíme o vstřícnost a pochopení s následujícím sdělením.

Všechny objednávky realizované v době karantény probíhají standardním způsobem. Žádáme Vás pouze o co největší míru využití plateb on-line nebo kartou tak, abychom vyhověli prosbám České Pošty o minimalizaci služby dobírka a platby v hotovosti při doručení nebo na pobočkách ČP.

Děkujeme Vám za vstřícnost a za ochotu, přejeme Vám pevné zdraví i nervy a věříme, že se brzy potkáme zase v lepších časech.

Azurit Kingdom