0
Pouliční ekonomická je v prodeji!

Pouliční ekonomická je v prodeji!

CD Pouliční ekonomická dostává svou kompletní tvář a to lisem CD, která jsou již od dnešního / zítřejšího dne v prodeji!!! Připomeneme ještě znovu to, že lisované CD obsahuje oproti internetové verzi, které je volně ke stažení, ještě dva „bonusové“ tracky navíc. Sehnat jej už DNES můžeš v nahrávacím studiu Bussynesland v Ostravě u DJe Bussyho.

Nejbližší větší příležitostí k zakoupení CD, je momentálně festival Hip Hop Kemp a to již za pár dní ve Festival Parku Hradec Králové, během víkendu od 19-21.8.2010. CD bude k dostání v shopu Indielabels.cz! Během celého festivalu bude samozřejmě možné potkat nás na místě a CD si koupit rovnou u nás. V sobotu 21.8. od 19:40 ve Skateshop Hangáru potom proběhne koncert zejména k této desce, po kterém bude možné CD taky koupit. Přijď si pro svou „dávku“ a pro podpis.) Těšíme se na vás. AK!

CD bude k zakoupení hned několika způsoby. Koupit jej půjde ve všech kamenných obchodech Hip Hop Shopu Queens a to jak v Praze (U Půjčovny 6)a v Brně (Orlí 27), tak na obou prodejnách v Ostravě (A. Macka 4 a Šubertova  4), a je to zároveň jediný obchod, kde bude CD k sehnání. Dále jej půjde sehnat na všech našich koncertech, které jsou již v plánu a brzy je zveřejníme, u všech členů Azurit Kingdom kdykoliv a kdekoliv a u tvého osobního dealera.) Zároveň je už nyní možné nás kontaktovat prostřednictvím e-mailu: azurit(at)azurit.cz (místo (at) dáš zavináč) , a dozvědět se o možnosti zaslání CD poštou. Cena CD je vždy, všude a pro všechny stejná a to 200,-. Kupuj originál!