0
Pouliční ekonomická, mixtape S. Barracudy je právě venku! STAHUJ!

Pouliční ekonomická, mixtape S. Barracudy je právě venku! STAHUJ!

Dlouho očekávaná deska mladého ostravského rapera nese název Pouliční ekonomická. Dnes máte možnost poslechnout si celý mixtape, a začít studia na Pouliční ekonomické sami. Produkce je z půlky prací mladého beatmakera Willyho Vynica, a druhou polovinou doplněna převzatými instrumentářkami, do kterých se Barracuda položil.

Deska je charakteristická elektronickým zvukem a pomalejším tempem, což jí ovšem na síle neubírá. Zvuk má na svědomí soundmaster DJ Bussy jako i celé nahrání, mix a mastering, a je tak další vizitkou práce studia BussynessLand. Hosté byli zmiňováni už minule, jsou jimi Adyos/Ostrava a Smack/Praha, proto nezbývá nic než dodat pár důležitých informací nakonec.

Oficiálním releasem nic nekončí, Azurit Kingdom už v nejbližších dnech zveřejní trailer k prvnímu oficiálnímu videoklipu AK vůbec. Samotný videoklip bude vydán v průběhu měsíce srpna, už teď prozradíme, že bude k prvnímu songu Pouliční ekonomická na stejnojmenné desce. Poslední informací je fyzická podoba CD se dvěma bonusovými stopami, která bude k dispozici od 16. srpna 2010 a to na všech koncertech Barracudy. Více informací, další způsoby jak CD sehnat fyzicky, podrobnější informace o chystaném videoklipu, data a místa konání koncertů, a veškeré podstatné informace průběžně na www.azurit.cz. Zdravíme naše fans.

STAHUJ ZDE!

Tracklist:

1/ Pouliční ekonomická, prod Vynic

2/ ZOO

3/ Lokal ft. Adyos, Smack, prod Vynic

4/ Děti mají hlad

5/ Couro prosím, prod Vynic

6/ Tohle tvůj dealer neumí, prod Vynic

7/ Na okolní divadlo ft. Adyos

8/ Endorfin

9/ UFO ft. Adyos, prod Vynic

10/Špína ze sídliště

11/Street rap Unreleased mix, prod Vynic ( Bonus )

12/Battle ground riddim CLASH RMX vs. Adyos ( Bonus )