0
S. Barracuda a druhý singl, tentokrát se rozhlédneme Na okolní divadlo!

S. Barracuda a druhý singl, tentokrát se rozhlédneme Na okolní divadlo!

Sergei Barracuda, jméno skloňované v posledních dnech ve všech pádech, posílá ven druhý singl z desky Pouliční ekonomická, která už je za dveřmi. Na okolní divadlo, mnohem více než první zveřejněný singl Endorfin, přibližuje celkovou atmosféru desky. Na singlu je s Barracudou další ostravský raper - Adyos.

Spolu se singlem odhalujeme nejzásadnější věc, a to tracklist a cover, podle kterých bude již naprosto jasné, kam posluchač může desku zařadit. Další důležitou informací jsou hosté. Barracuda si kromě Adyose pozval už jen jediného hosta a to pražského Smacka jak je vidět z tracklistu.

Celý mixtape oficiálně vychází ke dni 27.7.2010, nejprve na netu volně ke stažení, a později ve formě cd. Samotné cd pak bude zajímavé hlavně dvěma bonusovými tracky, které jsou sice již nyní uvedeny v tracklistu, ale ve verzi ke stažení nebudou. Jediná možnost jak je slyšet tak proto zůstane koupě originálního cd. K dostání budou na všech koncertech AK a veškeré další důležité informace o tom, kde a jak koupit toto cd, i veškeré ostatní info k desce budou včas na stránkách www.azurit.cz.

STAHUJ ZDE!

Tracklist:

1/ Pouliční ekonomická, prod Vynic 2/ ZOO 3/ Lokal ft. Adyos, Smack, prod Vynic 4/ Děti mají hlad 5/ Couro prosím, prod Vynic 6/ Tohle tvůj dealer neumí, prod Vynic 7/ Na okolní divadlo ft. Adyos 8/ Endorfin 9/ UFO ft. Adyos, prod Vynic 10/Špína ze sídliště 11/Street rap Unreleased mix, prod Vynic ( Bonus ) 12/Battle ground riddim CLASH RMX vs. Adyos ( Bonus )

Zdravíme všechny co jsou s námi.