0
Blog&Média
Květnové AK shows - Praha, Brno, Tachov, Opolany

Květnové AK shows - Praha, Brno, Tachov, Opolany

Kde můžeš v květnu vidět koncerty AK? Pokračuje jarní část PE3 Tour a zároveň uvidíš speciální AK shows v Praze a Brně!

Po letech se Sergei B., Pastor & DJ Bussy objeví v pražském Rock Café, kde v rámci akce uvidíš i duo Wako & CBCH. Den po pražském koncertu se AK přesunou do tachovského klubu Kiwi. 

Závěr května bude patřit Dance Hallu v Opolanech a poslední víkend bude brněnský návrat na Melodku. Neváhej a doraž, čekají tě nové shows, s novými hity. Akce, které si nesmíš nechat ujít. 

Tourlist s FB událostmi a předprodeji:

17.5.2019 - Praha - Rock Café - FB událost - předprodej 
18.5.2019 - Tachov - Kiwi - FB událost - předprodej
25.5.2019 - Opolany - Dance Hall - FB událost 
​31.5.2019 - Brno - Melodka - FB událost - předprodej

Booking shows pro kluby / promotéry: booking@azurit.cz 

 

 

Close

Vážení zákazníci, fanoušci,

jak všichni jistě víte, nachází se celá Česká republika i okolní státy v nouzovém stavu kvůli šíření epidemie koronaviru.

To sebou nese karanténní opatření nařízené státem, která se dotýkají nás všech.

Snažíme se k této situaci přistupovat zodpovědně, a minimalizovat tak rizika nákazy našich zaměstnanců, partnerů i zákazníků. Proto Vás prosíme o vstřícnost a pochopení s následujícím sdělením.

Všechny objednávky realizované v době karantény probíhají standardním způsobem. Žádáme Vás pouze o co největší míru využití plateb on-line nebo kartou tak, abychom vyhověli prosbám České Pošty o minimalizaci služby dobírka a platby v hotovosti při doručení nebo na pobočkách ČP.

Děkujeme Vám za vstřícnost a za ochotu, přejeme Vám pevné zdraví i nervy a věříme, že se brzy potkáme zase v lepších časech.

Azurit Kingdom