0
Blog&Média
Nová jarní kolekce Azurit Kingdom - trička, mikiny, tepláky

Nová jarní kolekce Azurit Kingdom - trička, mikiny, tepláky

Nová velká jarní kolekce AK gearu!  Spousta novinek v té nejvyšší kvalitě, připrav svůj outfit na pěkné počasí! Nová kolekce je vyráběna úplně od základů, šitá na míru, dle vlastních střihů a našich požadavků. 

V této kolekci najdeš trička, mikiny, tepláky! 


Co vás tentokrát čeká? 
Trička: 
Triko AK STRIPE tee, blck/wht - koupit zde.
Triko AK MINILOGO tee, blck/wht - koupit zde.
Triko AK STRIPEPANEL tee, blck/wht - koupit zde.
Triko AK OSTRAVA tee, blck/wht - koupit zde.
Triko AZURIT SPORT tee, blck/wht - koupit zde.

Mikiny:
Mikina AK PURESTRIPE crewneck - koupit zde.
Mikina AK BACKSTRIPE hoodie, blck/wht - koupit zde.

Tepláky:
Tepláky AK HALFSTRIPE slimfit - koupit zde.

Mikiny mají upravený střih, aby lépe seděly na těle. Mírně sníženou gramáž, díky níž jsou lehčí a vzdušnější, a zároveň nově příměs polyesteru pro zvýšenou pružnost textilu. 

Díky spolupráci se zahraničním výrobcem jsme zároveň zvýšili celkové zpracování veškerého oblečení na úroveň kvality běžných značek. Takto nastavenou kvalitu jste mohli poprvé ocenit při releasu mikin Láska & Loyalita.


 

Close

Vážení zákazníci, fanoušci,

jak všichni jistě víte, nachází se celá Česká republika i okolní státy v nouzovém stavu kvůli šíření epidemie koronaviru.

To sebou nese karanténní opatření nařízené státem, která se dotýkají nás všech.

Snažíme se k této situaci přistupovat zodpovědně, a minimalizovat tak rizika nákazy našich zaměstnanců, partnerů i zákazníků. Proto Vás prosíme o vstřícnost a pochopení s následujícím sdělením.

Všechny objednávky realizované v době karantény probíhají standardním způsobem. Žádáme Vás pouze o co největší míru využití plateb on-line nebo kartou tak, abychom vyhověli prosbám České Pošty o minimalizaci služby dobírka a platby v hotovosti při doručení nebo na pobočkách ČP.

Děkujeme Vám za vstřícnost a za ochotu, přejeme Vám pevné zdraví i nervy a věříme, že se brzy potkáme zase v lepších časech.

Azurit Kingdom