0
Blog&Média
Azurit Kingdom PREMIUM - pásky & polo trička

Azurit Kingdom PREMIUM - pásky & polo trička

Limitované kolekce produktů, vyrobených v nejvyšší kvalitě - Azurit Kingdom PREMIUM. Máme pro vás první release, a tím jsou pásky & polo trička.

OPASEK
Opasek, vyráběný ze stoprocentní čistě přírodní hovězí kůže. Surová kůže, použitá na jeho výrobu, pochází z České Republiky, ze Zlínského kraje. Opasek je vyráběn a zpracováván výhradně ručně, vyřezaný z jednoho kusu kůže, se zabrušovanými hranami a má tloušťku v rozmezí 3,5 až 3,8 mm.

Koupit zde.

Protože se jedná o přírodní kůži bez strojového zpracování, je každý opasek jedinečný jednak právě tloušťkou, která se může lehce lišit kus od kusu, a za druhé kresbou na jejím povrchu. Opasek je opatřen gravírováním na vnitřní straně a ražbou na vnější straně na jeho konci.


SPONA
Spona je vyráběna na zakázku z oceli s velice jemnou niklovou povrchovou úpravou. Díky broušení povrchu a následné úpravě vzniká na každé sponě specifické zabarvení a stíny, které na žádné sponě nemohou být stejné. Má průměr 75 mm a je opatřena jednoduchým pevným trnem pro zapínání.

VYROBENO RUČNĚ, S CITEM PRO DETAIL
Ručně vyrobené a precizně zpracované opasky pochází z dílny Daniela Rychtera. Na každém z nich zanechal otisk svých rukou, a díky němu jsou tyto opasky opravdu jedinečné, dovedené k dokonalosti. 

Daniel má svou dílnu v Ostravě, zaměřuje se zejména na práci s kůží a jeho výrobky svou kvalitou a zpracováním opravdu zaujmou. Spolupráce s ním na našich produktech tímto rozhodně nekončí.

Koupit zde.

POLO TRIKO AZURIT KINGDOM PREMIUM

Triko s límečkem, vyráběné dle vlastního střihu, vhodné i pro formální příležitosti. Triko je dokonale zpracované, s velkým důrazem na pohodlné nošení. Je vyrobeno ze 100% bavlny, velmi jemné a příjemné na dotek. Tričko je obrandováno hned několika prvky, nejvýraznější z nich je nášivka na prsou.

Koupit polo trička zde.Dále výšivka na zátylku a kožený štítek na pravé zadní straně. Téměř všechny stehy jsou dvojité pro vyšší odolnost, rukávy jsou zakončeny lehce stahovacími úplety. Trička jsou dostupná ve dvou barvách, kterými jsou praktická černá a svěží nebeská modrá.

ZAMĚŘENO NA DETAIL

Tričko je vyráběno zejména se zaměřením na kvalitu zpracování a detail, který nemusí být vždy viditelný na první pohled. Kromě decentní výšivky loga značky Azurit Kingdom PREMIUM v barvě trička na zátylku, jde například o zpracování všité obrandované látky za krkem, která velmi zpříjemňuje nošení jeho majiteli. 

U rozparků na bocích trička jsou z vnitřní strany našity pruhy zakrývající steh, potištěné logotypy. Nejdrobnějším detailem je potom ražba na knoflících.

Koupit polo trička zde.

Typické pro každý produkt značky Azurit Kingdom PREMIUM je specifické balení. 

Na míru vyrobený PREMIUM box s matným povrchem a zlatotiskem ukrývá produkt, zabalený v látkovém obalu s precizně vyšitým logem Azurit Kingdom PREMIUM.Už delší dobu jsme měli v hlavě myšlenku, že chceme mít možnost dát našim fanouškům něco víc než jenom merchandise, něco vyjimečného. Něco, co ale nebude moct mít každý z nich. Něco, co kvalitou mnohonásobně převýší pojem merchandise. Něco, co ocení i ti, pro které běžně dostupný merch není zrovna to pravé. Něco, co není možné vyrábět po tisících kusů nebo prodávat za běžně dostupnou cenu. Něco extrémně kvalitního, propracovaného, zaměřeného na detail. Tak vzniknul nápad založit Azurit Kingdom PREMIUM brand.

Pod touto značkou budou vycházet pouze a jen limitované kolekce produktů, vyrobených v nejvyšší kvalitě, často dost specifické. Produkty s příběhem, třeba ručně vyráběné, nebo produkty, na kterých je možné soustředit se na detail. Značka dostala vlastní logo, podle kterého lze vždy jasně poznat, že se jedná právě o speciální produkt a ponese název Azurit Kingdom PREMIUM.