0
Blog&Média
Azurit Kingdom PREMIUM

Azurit Kingdom PREMIUM

Už delší dobu jsme měli v hlavě myšlenku, že chceme mít možnost dát našim fanouškům něco víc než jenom merchandise, něco vyjimečného. Něco, co ale nebude moct mít každý z nich. Něco, co kvalitou mnohonásobně převýší pojem merchandise. Něco, co ocení i ti, pro které běžně dostupný merch není zrovna to pravé. Něco, co není možné vyrábět po tisících kusů nebo prodávat za běžně dostupnou cenu. Něco extrémně kvalitního, propracovaného, zaměřeného na detail. Tak vzniknul nápad založit Azurit Kingdom PREMIUM brand.

Pod touto značkou budou vycházet pouze a jen limitované kolekce produktů, vyrobených v nejvyšší kvalitě, často dost specifické. Produkty s příběhem, třeba ručně vyráběné, nebo produkty, na kterých je možné soustředit se na detail. Značka dostala vlastní logo, podle kterého lze vždy jasně poznat, že se jedná právě o speciální produkt a ponese název Azurit Kingdom PREMIUM.

Abychom se neodlišili pouze logem a názvem, rozhodli jsme se zaměřit i na balení produktu. Připravili jsme tedy speciální PREMIUM box, ve kterém zákazník každý z těchto produktů najde, navíc ještě zabalen v látkovém obalu tak, jak je zvykem u luxusních značek.

Azurit Kingdom PREMIUM není značka zaměřená na pravidelné kolekce, naopak. Během roku půjde vždy maximálně o pár jednorázových dropů pod tímto logem. Drtivá většina kolekcí nikdy nebude zopakována ve stejném provedení. A časem se budete moct těšit na opravdu exkluzivní produkty, vyráběné na zakázku pouze v počtu několika kusů.

První z produktů, který jsme pro Vás připravili ještě na letošní rok, už je za dveřmi. Připravujeme pro Vás zároveň i speciální sekci PREMIUM na našem eshopu, a prodej by měl být připraven a spuštěn již během několika málo dní.