0
Blog&Média
Víc než běžný merchandise, kvalita na prvním místě

Víc než běžný merchandise, kvalita na prvním místě

Už od začátků Azurit Kingdom jsme dělali náš merch s myšlenkou co nejlepší kvality, a vizí značky, spíše než reklamního textilu. Po letech práce, pokusů a omylů, a zkoušením různých výrobců se nám konečně otevřely možnosti jak tento cíl splnit. K desce Láska & Loyalita Sergei Barracudy byl připraven merchandise s kvalitou módních značek. 

Nová kolekce je vyráběna úplně od základů, šitá na míru, dle vlastních střihů a našich požadavků. Nyní používaný materiál je eco bavlna, šikovně zpracovaná, velmi příjemná na tělo. Spolu s vybraným střihem je velice pohodlná pro pravidelné nošení.

Trička nově obsahují úpravy, které dříve nebyly možné. Například obrandovaný pruh uvnitř trička na úpletu za krkem, nebo dovnitř na zátylek všitý půlkruh látky navíc.

U mikin je i tento půlkruh potištěn našimi logy. Mikiny mají zároveň upravený střih, aby lépe seděly na těle. Mírně sníženou gramáž, díky níž jsou lehčí a vzdušnější, a zároveň nově příměs polyesteru pro zvýšenou pružnost textilu.

Zaměřili jsme se také na zlepšení úrovně aplikací, ať už potisků nebo výšivek. Vše se nyní snažíme vyrábět tak, aby náš merchandise odolal veškerému zacházení a vydržel co nejdéle s výborným vzhledem.

Díky spolupráci se zahraničním výrobcem jsme zároveň zvýšili celkové zpracování veškerého oblečení na úroveň kvality běžných značek. Takto nastavenou kvalitu budeme v budocnu držet, a věříme i zlepšovat, na čemž s novým partnerem neustále pracujeme.

Do konce letošního roku připravujeme rozšíření nabídky produktů, například mikiny a tepláky, kdy bude možné z několika dostupných modelů sestavit komplet, první model "university" bund nebo obnovení designů Anipiču & Šéfuju v nové kvalitě.

V příštím roce bychom rádi co nejvíce rozšířili naši nabídku, a dali Vám možnost obléknout se u nás od hlavy až k patě.