0
Vinyl AK - Bída & Bolest - kompletní release info

Vinyl AK - Bída & Bolest - kompletní release info

AK vydali první rapový ostravský vinyl! Je to tady, úspěšná debutové album AK -Bída & Bolest dostalo svou vinylovou podobu. Jak už jste jistě zaregistrovali s vydáním vinylu došlo i na remix a videoklip singlu AK ft. Marpo - Den č. 1! Jedná se o exkluzivní release v limitované edici! Album, ve vinylové formě můžeš koupit jako 2LP na eshopu zde: www.azuritkingdom.cz za 499,- Kč!     Vinyl AK - Bída & Bolest Vinyl AK - Bída & Bolest[/caption] Vinyl AK - Bída & Bolest Vinyl AK - Bída & Bolest[/caption] Vinyl AK - Bída & Bolest Vinyl AK - Bída & Bolest[/caption] Vinyl AK - Bída & Bolest Vinyl AK - Bída & Bolest[/caption]
Close

Vážení zákazníci, fanoušci,

jak všichni jistě víte, nachází se celá Česká republika i okolní státy v nouzovém stavu kvůli šíření epidemie koronaviru.

To sebou nese karanténní opatření nařízené státem, která se dotýkají nás všech.

Snažíme se k této situaci přistupovat zodpovědně, a minimalizovat tak rizika nákazy našich zaměstnanců, partnerů i zákazníků. Proto Vás prosíme o vstřícnost a pochopení s následujícím sdělením.

Všechny objednávky realizované v době karantény probíhají standardním způsobem. Žádáme Vás pouze o co největší míru využití plateb on-line nebo kartou tak, abychom vyhověli prosbám České Pošty o minimalizaci služby dobírka a platby v hotovosti při doručení nebo na pobočkách ČP.

Děkujeme Vám za vstřícnost a za ochotu, přejeme Vám pevné zdraví i nervy a věříme, že se brzy potkáme zase v lepších časech.

Azurit Kingdom