0
Nová kolekce triček AK, ŠÉFUJU & ANIPI*U!

Nová kolekce triček AK, ŠÉFUJU & ANIPI*U!

Nová jarní kolekce od Azurit Kingdom je tady! Po první letošní várce mikin se teď dostalo na oblíbená trička. AK pro vás přichystali mnoho nových modelů a také klasické modely s mírným redesignem. Jak už je dobrým zvykem, opět se jedná o velmi kvalitní trička se špičkovým potiskem. Konkrétně najdete modely: AK Logo, AK Logo back, ANIPIČU, ANIPIČU backŠÉFUJU, AK Circle, AZRT classic, v několika barevných provedení. Nezbývá nic jiného, než se přesvědčit, protože součástí releasu této kolekce je také lookbook, který nadejte níže. O fotky se postaral Daniel Cocash. Nenechej si ujít tento exkluzivní release.

Trička koupíš na www.azuritkingdom.cz 

ŠÉFUJU tričko  ŠÉFUJU tričko AK logo tričko  ŠÉFUJU tričko  Anipiču pink AK logo tričko  DSC_0117 ŠÉFUJU tričko Anipiču tričko  DSC_0169     Anipiču tričkoAK logo tričko Anipiču tričko  Anipiču tričko AK logo tričko Anipiču tričko  Anipiču tričko

Trička koupíš na www.azuritkingdom.cz 

Close

Vážení zákazníci, fanoušci,

jak všichni jistě víte, nachází se celá Česká republika i okolní státy v nouzovém stavu kvůli šíření epidemie koronaviru.

To sebou nese karanténní opatření nařízené státem, která se dotýkají nás všech.

Snažíme se k této situaci přistupovat zodpovědně, a minimalizovat tak rizika nákazy našich zaměstnanců, partnerů i zákazníků. Proto Vás prosíme o vstřícnost a pochopení s následujícím sdělením.

Všechny objednávky realizované v době karantény probíhají standardním způsobem. Žádáme Vás pouze o co největší míru využití plateb on-line nebo kartou tak, abychom vyhověli prosbám České Pošty o minimalizaci služby dobírka a platby v hotovosti při doručení nebo na pobočkách ČP.

Děkujeme Vám za vstřícnost a za ochotu, přejeme Vám pevné zdraví i nervy a věříme, že se brzy potkáme zase v lepších časech.

Azurit Kingdom