0
Další zastávky AK Tour? Semily & Žilina

Další zastávky AK Tour? Semily & Žilina

Rozjetá AK Tour pokračuje a dalšími zastávkami s novou show k albu Bída & Bolest budou české Semily a také první letošní zastávka u slovenských bratrů, v Žilině! V Semilech se můžeš těšit také na koncert Smacka! Zajímá tě kdy a kde hledat koncert AK? AK x SMACK - Semily - KC Golf - 11.3.2016 FB událost Semilyhttp://azrt.cz/ak-smack-semily AK - Žilina - LEVELS - 12.3.2016 FB událost Žilinahttp://azrt.cz/ak-zilina-levels V Žilině vystoupí táké Yaya Rebel + Pilate. Doraž na pořádnou párty! Pozvi své friends na událost. Vidíme se na místě! AK www.azuritkingdom.cz www.bida-bolest.cz https://instagram.com/azuritkingdom/ https://instagram.com/sbarracuda/ https://instagram.com/pastorizzle http://www.facebook.com/adyosone https://www.facebook.com/sergeibarracuda http://www.facebook.com/azuritkingdom https://www.facebook.com/djbussy
Close

Vážení zákazníci, fanoušci,

jak všichni jistě víte, nachází se celá Česká republika i okolní státy v nouzovém stavu kvůli šíření epidemie koronaviru.

To sebou nese karanténní opatření nařízené státem, která se dotýkají nás všech.

Snažíme se k této situaci přistupovat zodpovědně, a minimalizovat tak rizika nákazy našich zaměstnanců, partnerů i zákazníků. Proto Vás prosíme o vstřícnost a pochopení s následujícím sdělením.

Všechny objednávky realizované v době karantény probíhají standardním způsobem. Žádáme Vás pouze o co největší míru využití plateb on-line nebo kartou tak, abychom vyhověli prosbám České Pošty o minimalizaci služby dobírka a platby v hotovosti při doručení nebo na pobočkách ČP.

Děkujeme Vám za vstřícnost a za ochotu, přejeme Vám pevné zdraví i nervy a věříme, že se brzy potkáme zase v lepších časech.

Azurit Kingdom