0
Liberec & Děčín - Koncerty AK na severu Čech!

Liberec & Děčín - Koncerty AK na severu Čech!

Po vydařené pražškém křestu v Rock Café, se rozjíždí další kola AK Tour k albu Bída & Bolest! Tentokrát se Sergei, Pastor & DJ Bussy objeví se svou nadupanou show na severu Čech! AK poprvé v Liberci a den poté po delší době opět v Děčíně, tentokrát ovšem s novou show! Liberec - Bunkr - pátek - 26.2.2016   FB událost Liberechttp://azrt.cz/ak-tour-liberec-2016 Děčín - Klub - sobota - 27.2.2016   FB událost Děčínhttp://azrt.cz/ak-tour-decin-2016 Doraž na pořádnou párty! Pozvi své friends na událost. Vidíme se na místě! AK   www.azuritkingdom.cz www.bida-bolest.cz https://instagram.com/azuritkingdom/ https://instagram.com/sbarracuda/ https://instagram.com/pastorizzle http://www.facebook.com/adyosone https://www.facebook.com/sergeibarracuda http://www.facebook.com/azuritkingdom https://www.facebook.com/djbussy
Close

Vážení zákazníci, fanoušci,

jak všichni jistě víte, nachází se celá Česká republika i okolní státy v nouzovém stavu kvůli šíření epidemie koronaviru.

To sebou nese karanténní opatření nařízené státem, která se dotýkají nás všech.

Snažíme se k této situaci přistupovat zodpovědně, a minimalizovat tak rizika nákazy našich zaměstnanců, partnerů i zákazníků. Proto Vás prosíme o vstřícnost a pochopení s následujícím sdělením.

Všechny objednávky realizované v době karantény probíhají standardním způsobem. Žádáme Vás pouze o co největší míru využití plateb on-line nebo kartou tak, abychom vyhověli prosbám České Pošty o minimalizaci služby dobírka a platby v hotovosti při doručení nebo na pobočkách ČP.

Děkujeme Vám za vstřícnost a za ochotu, přejeme Vám pevné zdraví i nervy a věříme, že se brzy potkáme zase v lepších časech.

Azurit Kingdom