0
AK - Bída & Bolest Tour 2016

AK - Bída & Bolest Tour 2016

Album AK - Bída & Bolest je už nějaký pátek venku a sklízí nejen slova chvály od kritiky, ale především od Vás, fanoušků. Důkazem je v současné době nejrozjetější AK - Bída & Bolest Tour 2016.  Sleduj aktuální tourlist a najdi tam své město! Kompletní přehled i s událostmi najdeš na http://www.azurit.cz/koncerty/
Je to naše první tour, kterou jedeme celou sami, bez jakýkoliv sponzorů, zvučných jmen  v pozadí a podobně. AK v té nejlepší podobě, maximálně s lokálním supportem DJs, lokálních skupin.
V tento moment jsme v půlce celého Bída & Bolest tourlistu, který zatím čítá necelých 40 zastávek (Praha, Ostrava, Brno, České Budějovice, Pardubice, a další města….)
Po rozjezdu tour, na konci října 2015, musíme uznat, že největší odměnou za tvrdou práci na albu jste vy, fanoušci, kteří vyprodávají kluby a už udělali několik legendárních akcí jako je poslední BrnoOtrokovice, křest v Ostravě, České Budějovice a další. V únoru Vás čeká ještě pražský křest v Rock Café - 19.2.2016 , na který byl momentálně spuštěn předprodej! FB událost: http://azrt.cz/ak-praha-rock-cafe-2016
Koupit lístky onlinehttp://azrt.cz/predprodej-praha-ak-goout V jednání je ještě několik dalších měst a festivalů, na kterých budete moci uslyšet AK s jejich nabitou show!

Chybí ti koncert ve tvém městě nebo klubu?

Objednávej koncert a bookuj termín na  http://www.azurit.cz/booking/ nebo na mailu booking@azurit.cz

  IMG_0831
Close

Vážení zákazníci, fanoušci,

jak všichni jistě víte, nachází se celá Česká republika i okolní státy v nouzovém stavu kvůli šíření epidemie koronaviru.

To sebou nese karanténní opatření nařízené státem, která se dotýkají nás všech.

Snažíme se k této situaci přistupovat zodpovědně, a minimalizovat tak rizika nákazy našich zaměstnanců, partnerů i zákazníků. Proto Vás prosíme o vstřícnost a pochopení s následujícím sdělením.

Všechny objednávky realizované v době karantény probíhají standardním způsobem. Žádáme Vás pouze o co největší míru využití plateb on-line nebo kartou tak, abychom vyhověli prosbám České Pošty o minimalizaci služby dobírka a platby v hotovosti při doručení nebo na pobočkách ČP.

Děkujeme Vám za vstřícnost a za ochotu, přejeme Vám pevné zdraví i nervy a věříme, že se brzy potkáme zase v lepších časech.

Azurit Kingdom