0
AK Gold opět na eshopu - poslední kusy z limitované edice

AK Gold opět na eshopu - poslední kusy z limitované edice

Po včerejší neradostné zprávě o poškozených mikinách, máme pro Vás i jednu lepší! Obdrželi jsme zbytek triček z limitované edice AK Gold, kterou jste mohli vidět poprvé v hitu AK - Cizí tvářeJak je možné že jsou další kusy z této limitované edice? Jedná se o trička, které nám byly dodány se zpožděním, za některé nekvalitní kusy, které jsme vrátili zpět, ihned po výrobě. Opět se jedná o to, že máme opravdu nejvyšší nároky na kvalitu věcí a potisku, putujících do vašich rukou. Z tohoto důvodu, počet triček není nijak veliký, takže to bude víceméně rychlá akce. Kdo dřív přijde, ten dřív... nosí tričko. Jak už bylo napsáno dříve, jedná se o limitovaná trička s exklusivním, zlatým AK Logo potiskem! Cena triček AK Gold je stejná  - 599,- Kč. Koupíte na eshopu www.azuritkingdom.cz Jako bonus jsme pro Vás připravili i výhodný pack s CD AK - Bída & Bolest za 810,- Kč. Kupuj zde. akgold2 akgold1akgold3akgold4
Close

Vážení zákazníci, fanoušci,

jak všichni jistě víte, nachází se celá Česká republika i okolní státy v nouzovém stavu kvůli šíření epidemie koronaviru.

To sebou nese karanténní opatření nařízené státem, která se dotýkají nás všech.

Snažíme se k této situaci přistupovat zodpovědně, a minimalizovat tak rizika nákazy našich zaměstnanců, partnerů i zákazníků. Proto Vás prosíme o vstřícnost a pochopení s následujícím sdělením.

Všechny objednávky realizované v době karantény probíhají standardním způsobem. Žádáme Vás pouze o co největší míru využití plateb on-line nebo kartou tak, abychom vyhověli prosbám České Pošty o minimalizaci služby dobírka a platby v hotovosti při doručení nebo na pobočkách ČP.

Děkujeme Vám za vstřícnost a za ochotu, přejeme Vám pevné zdraví i nervy a věříme, že se brzy potkáme zase v lepších časech.

Azurit Kingdom