0
Informace o mikinách - podzim 2015

Informace o mikinách - podzim 2015

Právě dnes jste měli číst článek o tom, jak pro Vás máme k dispozici luxusně zpracovanou kolekci mikin ŠÉFUJU, ANIPIČU a AK Logo. Nepíše se nám to lehce, ale bohužel kompletní kolekce, na které pracujeme skoro celý podzim, byla zničena při finalizaci potisků u našeho dodavatele. Jelikož si u nás, v Azurit Kingdom, zakládáme především na kvalitě a spokojenosti našich fans, celou kolekci budeme muset reklamovat a nebude momentálně k dispozici. Přikládáme, pro ilustraci, i jednu fotku toho, jakým způsobem byly potisky neprofesionálně zpracovány. Jedná se bohužel o problém u drtivé většiny vyrobených kusů. Mrzí nás to o to víc, že se jedná o mikiny našeho střihu, které byly vyrobeny pouze a jenom pro nás, z materiálů nejvyšší kvality. Není to žádný levný reklamní textil, který bychom rychle doobjednali a bylo by po problému. err Na cestě by měly být ještě jedny nové mikiny, opět dle našeho střihu a s kapucí. Pokud vše půjde dle představ, dorazí těsně před Vánocemi. Toto berte jako orientační info o tom, kdy budou další, garantovat momentálně nic nemůžeme.
Close

Vážení zákazníci, fanoušci,

jak všichni jistě víte, nachází se celá Česká republika i okolní státy v nouzovém stavu kvůli šíření epidemie koronaviru.

To sebou nese karanténní opatření nařízené státem, která se dotýkají nás všech.

Snažíme se k této situaci přistupovat zodpovědně, a minimalizovat tak rizika nákazy našich zaměstnanců, partnerů i zákazníků. Proto Vás prosíme o vstřícnost a pochopení s následujícím sdělením.

Všechny objednávky realizované v době karantény probíhají standardním způsobem. Žádáme Vás pouze o co největší míru využití plateb on-line nebo kartou tak, abychom vyhověli prosbám České Pošty o minimalizaci služby dobírka a platby v hotovosti při doručení nebo na pobočkách ČP.

Děkujeme Vám za vstřícnost a za ochotu, přejeme Vám pevné zdraví i nervy a věříme, že se brzy potkáme zase v lepších časech.

Azurit Kingdom