0
Dodělávka triček Ulice Mi Dala Lekci a Bída & Bolest!

Dodělávka triček Ulice Mi Dala Lekci a Bída & Bolest!

S nadcházejícími Vánocemi jsme pro Vás připravili několik novinek. Tentokrát, po naskladnění zimních čepic & triček ANIPIČU, jsou na řadě trička ULICE MI DALA LEKCI aka UMDL. Psali jste si o ně dlouho a my jsme vám udělali reedici. Opět se jedná o stejný střih kvalitních triček, jako u předchozích kolekcí. Trička UMDL seženeš ve 2 barevných provedeních: černá & bílá. Další novinkou je dodělávka vyprodaných velikostí klasických triček Bída & Bolest! Stále k dispozici i ve výhodné akci tričko + CD! Dostaly se k nám ještě pár kusů z limitované edice ANIPIČU Gold - od dodavatele nám dodali nové, za vrácené kusy, které nesplňovaly naše nároky na kvalitu zlatého potisku! Počet vyrobených kusů je stále limited. Cena triček UMDL je stejná jako minule: 499,- Kč - koupíš na našem eshopu www.azuritkingdom.cz Cena triček Bída & Bolest od 399,- Kč - koupíš na našem eshopu www.azuritkingdom.cz blackumdl2blackumdl1whiteumdl2 whiteumdl1anigoldbbwhitebbbPokud by vám to bylo málo, tak ještě tento týden dorazí dodělávka triček ŠÉFUJU, HUSTLE UP a nové barevné kombinace ANIPIČU! Nové mikiny budou online na začátku příštího týdne! AK
Close

Vážení zákazníci, fanoušci,

jak všichni jistě víte, nachází se celá Česká republika i okolní státy v nouzovém stavu kvůli šíření epidemie koronaviru.

To sebou nese karanténní opatření nařízené státem, která se dotýkají nás všech.

Snažíme se k této situaci přistupovat zodpovědně, a minimalizovat tak rizika nákazy našich zaměstnanců, partnerů i zákazníků. Proto Vás prosíme o vstřícnost a pochopení s následujícím sdělením.

Všechny objednávky realizované v době karantény probíhají standardním způsobem. Žádáme Vás pouze o co největší míru využití plateb on-line nebo kartou tak, abychom vyhověli prosbám České Pošty o minimalizaci služby dobírka a platby v hotovosti při doručení nebo na pobočkách ČP.

Děkujeme Vám za vstřícnost a za ochotu, přejeme Vám pevné zdraví i nervy a věříme, že se brzy potkáme zase v lepších časech.

Azurit Kingdom