0
Zimní čepice a restock triček ANIPI*U

Zimní čepice a restock triček ANIPI*U

S přicházející zimou a Vánoci jsme pro Vás připravili větší naskladnění AK gearu! Naskladnili jsme kompletní nabídku zimních čepic, které jsou tentokrát  ve 3 modelech a 3 barevných kombinací: černá, šedá a červená. Každý si bude moct vybrat z motivů: AK logo, ANIPIČU a nakonec i nově ŠÉFUJU. Opět se jedná o stejně kvalitní čepice, všechny motivy na čepicích jsou vyšity. Cena všech modelů zůstává stejná a to bezkonkurenčních  349,- Kč! Všechny zimní čepice najdeš na našem eshopu: www.azuritkingdom.cz Zároveň byla dodělána klasická kolekce triček ANIPIČU v barevném provedení: černá, bílá, červená, modrá, šedá! Opět se jedná o trička nejvyšší kvality, stejného střihu, jaký byl v minulých kolekcích. Opět se jedná o trička ANIPIČU odkazující na album AK - Bída & Bolest! Cena všech klasických modelů triček zůstává na 399,- Kč. Koupíš na eshopu: www.azuritkingdom.cz Jak to bývá v poslední době zvykem, čekat se nevyplácí...bsefhat granipihat grsefujuhat whatak whatanip whatred_anip whatseda_ak whatseda_anip ani2015blue01 ani2015bw01 ani2015grey01 ani2015red01 ani2015white01 V příštím týdnu by měla dorazit ještě reedice triček ŠÉFUJU, UMDL, nová trička Hustle UP, doplnění B&B a ztracených AK GOLD. Mikiny, nejspíše konec příštího týdne. AK
Close

Vážení zákazníci, fanoušci,

jak všichni jistě víte, nachází se celá Česká republika i okolní státy v nouzovém stavu kvůli šíření epidemie koronaviru.

To sebou nese karanténní opatření nařízené státem, která se dotýkají nás všech.

Snažíme se k této situaci přistupovat zodpovědně, a minimalizovat tak rizika nákazy našich zaměstnanců, partnerů i zákazníků. Proto Vás prosíme o vstřícnost a pochopení s následujícím sdělením.

Všechny objednávky realizované v době karantény probíhají standardním způsobem. Žádáme Vás pouze o co největší míru využití plateb on-line nebo kartou tak, abychom vyhověli prosbám České Pošty o minimalizaci služby dobírka a platby v hotovosti při doručení nebo na pobočkách ČP.

Děkujeme Vám za vstřícnost a za ochotu, přejeme Vám pevné zdraví i nervy a věříme, že se brzy potkáme zase v lepších časech.

Azurit Kingdom