0
AK - Práce (OFFICIAL VIDEO)

AK - Práce (OFFICIAL VIDEO)

AK se opět hlásí o slovo, tentokrát s druhým videoklipem z právě vydaného alba Bída & Bolest, které sbírá víc než pozitivní ohlasy jak u fanoušků, tak i kritiků. Jak již bylo dříve avizováno, audiovizuálního ztvárnění se dočkal track Práce, který hudebně produkovali: Street Empire & Black Diamond Music. Video opět dostal na starost Michal Kunes Kováč, který je autorem scénáře a režie celého klipu. Jedná se, po úvodním singlu Cizí tváře, již o druhou spolupráci. Jak je u Kunese dobrým zvykem, připravil filmový vizuál, s příběhem, ve kterém nám představuje Sergeie B. a Pastora, v rolích pouličních hráčů s rozdílnými příběhy… Pokud ještě stále nemáš originál album AK – Bída & Bolest, seženeš ho na eshopu www.azuritkingdom.cz, v digitálních distribucích iTunes, Google Play Music a v síti obchodů Queens.cz. AK v těchto dnech vyráží na tour k albu: Bída & Bolest Tour 2015/2016, která momentálně čítá 22 zastávek po České republice i Slovensku! Tourlist na http://www.azurit.cz/koncerty/ Pokud máte zájem o koncert: booking@azurit.cz   Scénář a režie by Michal Kunes Kováč. http://www.wearecell.com Křest alba 25.12.2015 - Ostrava: http://azrt.cz/yt-krest-alba-ostrava

https://instagram.com/azuritkingdom/

https://instagram.com/sbarracuda/

https://instagram.com/pastorizzle

https://instagram.com/djbussy

 

http://www.facebook.com/adyosone

https://www.facebook.com/sergeibarracuda

http://www.facebook.com/azuritkingdom

https://www.facebook.com/djbussy

© 2015 Azurit Kingdom
Close

Vážení zákazníci, fanoušci,

jak všichni jistě víte, nachází se celá Česká republika i okolní státy v nouzovém stavu kvůli šíření epidemie koronaviru.

To sebou nese karanténní opatření nařízené státem, která se dotýkají nás všech.

Snažíme se k této situaci přistupovat zodpovědně, a minimalizovat tak rizika nákazy našich zaměstnanců, partnerů i zákazníků. Proto Vás prosíme o vstřícnost a pochopení s následujícím sdělením.

Všechny objednávky realizované v době karantény probíhají standardním způsobem. Žádáme Vás pouze o co největší míru využití plateb on-line nebo kartou tak, abychom vyhověli prosbám České Pošty o minimalizaci služby dobírka a platby v hotovosti při doručení nebo na pobočkách ČP.

Děkujeme Vám za vstřícnost a za ochotu, přejeme Vám pevné zdraví i nervy a věříme, že se brzy potkáme zase v lepších časech.

Azurit Kingdom