0
AK - Práce - TRAILER - Bída & Bolest vychází dnes!

AK - Práce - TRAILER - Bída & Bolest vychází dnes!

Ano, je to tady. Dlouho očekávané album AK – Bída & Bolest vychází právě dnes, 16. 9. 2015! Po předchozích informacích, přichází konečně album do prodeje. Od prvního videosinglu, kterým byl track s Ektorem, Cizí tváře, jsme nepustili další vizuál ani audio stopu z alba. To se dnešním dnem mění. AK posílají aktuální trailer k chystanému videoklipu na track „Práce“! O filmové ztvárnění vizuálu se opět postaral Michal Kunes Kováč. Jak už je u Azurit Kingdom zvykem, společně s touto deskou si můžete koupit speciální edice triček. B&B LOGO, ANIPIČU GOLD /limitovaná edice/ & B&B COMIX. Připravili jsme pro Vás i výhodné packy, které najdete v sekci akce. Ke každému CD, které samo o sobě obsahuje 16ti stránkový booklet, dostanete plakát B&B ve formátu A1 a nálepky, zdarma. Album můžete koupit album na iTunes: http://azrt.cz/ak-bida-bolest-itunes nebo na Google Play: http://azrt.cz/ak-bida-bolest-google-play a v síti obchodů Queens.cz.! Pokud nechceš čekat a chceš si koupit album přímo od Sergeie, Pastora nebo DJ Bussyho,  Azurit Kingdom ve spolupráci s Queens.cz pro Vás připravili sérii release sessions: v Ostravě (16.9), Praze (17.9), Brně (18.9), a také v Otrokovicích (19.9). Již 25. 9. 2015, v Jablonci, startuje podzimní AK – Bída & Bolest tour, která zatím čítá 16 zastávek po ČR & SK. Booking koncertů je možný na booking@azurit.cz . Křest alba je naplánován na 25.12.2015 v Ostravě : FB událost najdeš zde: http://azrt.cz/ak-krest-alba-ostrava.
Close

Vážení zákazníci, fanoušci,

jak všichni jistě víte, nachází se celá Česká republika i okolní státy v nouzovém stavu kvůli šíření epidemie koronaviru.

To sebou nese karanténní opatření nařízené státem, která se dotýkají nás všech.

Snažíme se k této situaci přistupovat zodpovědně, a minimalizovat tak rizika nákazy našich zaměstnanců, partnerů i zákazníků. Proto Vás prosíme o vstřícnost a pochopení s následujícím sdělením.

Všechny objednávky realizované v době karantény probíhají standardním způsobem. Žádáme Vás pouze o co největší míru využití plateb on-line nebo kartou tak, abychom vyhověli prosbám České Pošty o minimalizaci služby dobírka a platby v hotovosti při doručení nebo na pobočkách ČP.

Děkujeme Vám za vstřícnost a za ochotu, přejeme Vám pevné zdraví i nervy a věříme, že se brzy potkáme zase v lepších časech.

Azurit Kingdom