0
Nové mikiny ŠÉFUJU!

Nové mikiny ŠÉFUJU!

Připravili jsme pro Vás novou edici černých mikin ŠÉFUJU. Opět se jedná o exklusivní model, který byl ušit dle našeho vlastního střihu. Mikiny jsou v klasíckém černém provedení, s černobílým logem. Před časem byly doskladněny také trička ŠÉFUJU. Cena mikin: Mikina ŠÉFUJU = 1 199Kč Koupíš zde na eshopu: www.azuritkingdom.cz .ŠÉFUJU Mikina ŠÉFUJU[/caption] ŠÉFUJU Mikina ŠÉFUJU[/caption] ŠÉFUJU Mikina ŠÉFUJU[/caption]   Album AK - Bída & Bolest vychází již 16.9.2015! Více informací? .www.bida-bolest.cz www.azurit.cz www.azuritkingdom.cz
Close

Vážení zákazníci, fanoušci,

jak všichni jistě víte, nachází se celá Česká republika i okolní státy v nouzovém stavu kvůli šíření epidemie koronaviru.

To sebou nese karanténní opatření nařízené státem, která se dotýkají nás všech.

Snažíme se k této situaci přistupovat zodpovědně, a minimalizovat tak rizika nákazy našich zaměstnanců, partnerů i zákazníků. Proto Vás prosíme o vstřícnost a pochopení s následujícím sdělením.

Všechny objednávky realizované v době karantény probíhají standardním způsobem. Žádáme Vás pouze o co největší míru využití plateb on-line nebo kartou tak, abychom vyhověli prosbám České Pošty o minimalizaci služby dobírka a platby v hotovosti při doručení nebo na pobočkách ČP.

Děkujeme Vám za vstřícnost a za ochotu, přejeme Vám pevné zdraví i nervy a věříme, že se brzy potkáme zase v lepších časech.

Azurit Kingdom