0
AK - Bída & Bolest - cover & tracklist

AK - Bída & Bolest - cover & tracklist

Dlouhou očekávaná deska, debutové album, kapely AK, jejíž členy jsou Sergei Barracuda, Pastor a DJ Bussy, nabývá po měsících čekání konečně jasnějších obrysů! Album nese název Bída & Bolest, a jak již bylo avizováno, oficiální den vydání je stanoven na středu 16. 9. 2015. Hudební label Azurit Kingdom vám teď posílá cover alba a tracklist. Cover art a jeho zpracování má na svědomí renomovaný a uznávaný pražský grafik, kreslíř a umělec Vladimír Strejček, z grafického studia DrawEtc. Ústřední motiv se nese v komixovém stylu, inspirovaný obaly legendárních heavymetalových desek. Album obsahuje 16 skladeb, kde se jako hosté se představí Ektor a Smack. Titulní videosinglem byl track Cizí tváře, kde jste mohli slyšet prvně jmenovaného Ektora. Tento singl již dosáhl přes milion zhlédnutí na YouTube, a kromě toho jej můžete vidět i na hudební televizi Óčko. Vydavatelství Azurit Kingdom ve spolupráci s Queens.cz pro vás připravilo sérii release sessions a to v největších městech České republiky, Praze, Brně, Ostravě a také v Otrokovicích. Album můžete koupit album na eshopu www.azuritkingdom.cz Tunes: http://azrt.cz/ak-bida-bolest-itunes nebo na Google Play: http://azrt.cz/ak-bida-bolest-google-play !     front_1250 Tracklist:
 1. Bída & Bolest, prod. Street Empire
 2. Těžké háky, prod. Willy Vynic
 3. Hustle Up, prod. Purps of 808 Mafia
 4. Práce, prod. Street Empire
 5. Cizí tváře feat. EKTOR, prod. Dinero Gotti
 6. Den č. 1, prod. Scott Styles
 7. Dealerovo blues, prod. Blanq Beatz
 8. Nevyhrožuj, prod. G.O.T.H.A.M City
 9. V žádném případě feat. SMACK, prod. Gezin of 808 Mafia
 10. Sám, prod. DJ Bussy
 11. Děvky jsou tak eazy, prod. Strong Symphony
 12. Lover, prod. Scott Styles
 13. Na cestách, prod. Kontrabandz
 14. Cadillac, prod. Adytos
 15. Párty, prod. Purps of 808 Mafia
 16. Nech tu hudbu hrát, prod. Inoer & Prixx
Více informací? www.bida-bolest.cz www.azurit.cz www.azuritkingdom.cz
Close

Vážení zákazníci, fanoušci,

jak všichni jistě víte, nachází se celá Česká republika i okolní státy v nouzovém stavu kvůli šíření epidemie koronaviru.

To sebou nese karanténní opatření nařízené státem, která se dotýkají nás všech.

Snažíme se k této situaci přistupovat zodpovědně, a minimalizovat tak rizika nákazy našich zaměstnanců, partnerů i zákazníků. Proto Vás prosíme o vstřícnost a pochopení s následujícím sdělením.

Všechny objednávky realizované v době karantény probíhají standardním způsobem. Žádáme Vás pouze o co největší míru využití plateb on-line nebo kartou tak, abychom vyhověli prosbám České Pošty o minimalizaci služby dobírka a platby v hotovosti při doručení nebo na pobočkách ČP.

Děkujeme Vám za vstřícnost a za ochotu, přejeme Vám pevné zdraví i nervy a věříme, že se brzy potkáme zase v lepších časech.

Azurit Kingdom