0
AK + EKTOR - Cizí tváře - TRAILER

AK + EKTOR - Cizí tváře - TRAILER

Máme pro Vás trailer k prvnímu videosinglu z připravované desky AK - Bída & Bolest, jako host na tomto tracku se objeví Ektor. Video bude mít premiéru v pražském klubu Fancy, kde se můžeš na tuto premiéru dojít podívat! Vstup na tuto akci je zdarma, kapacita klubu je omezená! FB událost zde: http://azrt.cz/cizi-tvare-release Online premiéra videoklipu na youtube bude 25.6.2015. Singl si můžeš stáhnout do telefonu na Google Play Music: http://azrt.cz/ak-cizi-tvare-google-play O video se postaral Kunes Film Production. Album Bída & Bolest vychází 16.9.2015! www.bida-bolest.cz
Close

Vážení zákazníci, fanoušci,

jak všichni jistě víte, nachází se celá Česká republika i okolní státy v nouzovém stavu kvůli šíření epidemie koronaviru.

To sebou nese karanténní opatření nařízené státem, která se dotýkají nás všech.

Snažíme se k této situaci přistupovat zodpovědně, a minimalizovat tak rizika nákazy našich zaměstnanců, partnerů i zákazníků. Proto Vás prosíme o vstřícnost a pochopení s následujícím sdělením.

Všechny objednávky realizované v době karantény probíhají standardním způsobem. Žádáme Vás pouze o co největší míru využití plateb on-line nebo kartou tak, abychom vyhověli prosbám České Pošty o minimalizaci služby dobírka a platby v hotovosti při doručení nebo na pobočkách ČP.

Děkujeme Vám za vstřícnost a za ochotu, přejeme Vám pevné zdraví i nervy a věříme, že se brzy potkáme zase v lepších časech.

Azurit Kingdom