0
AK - Ráno (prod. Willy Vynic)

AK - Ráno (prod. Willy Vynic)

S posledním dnem roku 2014 jsme pro vás vydali poslední video a track z AK Mixtape, který vyšel letos v květnu. Jedná se o track Ráno, který produkoval Willy Vynic! Kamery se tentokrát chopil Marek Tomíček, který se již postaral o vizuál k tracku My jsme AK! Rok 2015 je ve znamení AK alba. Bída a Bolest!
Close

Vážení zákazníci, fanoušci,

jak všichni jistě víte, nachází se celá Česká republika i okolní státy v nouzovém stavu kvůli šíření epidemie koronaviru.

To sebou nese karanténní opatření nařízené státem, která se dotýkají nás všech.

Snažíme se k této situaci přistupovat zodpovědně, a minimalizovat tak rizika nákazy našich zaměstnanců, partnerů i zákazníků. Proto Vás prosíme o vstřícnost a pochopení s následujícím sdělením.

Všechny objednávky realizované v době karantény probíhají standardním způsobem. Žádáme Vás pouze o co největší míru využití plateb on-line nebo kartou tak, abychom vyhověli prosbám České Pošty o minimalizaci služby dobírka a platby v hotovosti při doručení nebo na pobočkách ČP.

Děkujeme Vám za vstřícnost a za ochotu, přejeme Vám pevné zdraví i nervy a věříme, že se brzy potkáme zase v lepších časech.

Azurit Kingdom