0
AK Mixtape 2014 studio-video snippet

AK Mixtape 2014 studio-video snippet

Už pár dní znáte podobu coveru k AK Mixtape 2014, znáte tracklist a tím pádem i jména producentů a hlavně hostů. Dnes k tomu přidáme pár ukázek ze studia pro lepší představu, na co se můžete těšit. Kromě toho pro Vás máme i datum, kdy v Ostravě desku pokřtíme. A i když ze všeho nejvíc čekáte na oficiální release date, tedy datum, kdy desku konečně seženete a budete moct koupit, ten ještě stále nebyl stanoven.
Podstatná informace se týká prvního videosinglu, který byl natočen před pár dny a v těchto chvílích pracujeme na postprodukci. Video zůstává v rukou AK týmu, na starosti jej má především DJ Bussy. Točilo se na song s názvem Ulice mi dala lekci (prod. King Ayman) s tím, že video by mělo vyjít ještě před samotným mixtape. Přesné datum a čas zůstane neznámé do poslední chvíle, tedy pár hodin před vydáním klipu.
Křest proběhne v pátek 13.6.2014 v Ostravském music klubu Barrák, bližší informace budou upřesněny v příštích dnech a týdnech. Nezbývá než dodat, že se opět velmi brzy ozveme s dalšími informacemi. AK!