0
Pastor ft. Sergei Barracuda - Anipiču!!! Video out now!

Pastor ft. Sergei Barracuda - Anipiču!!! Video out now!

První videoklip k albu Pastor by Adyos je konečně venku! K vizuálnímu ztvárnění byl vybrán song Anipiču, kde společně s Pastorem rapuje i Sergei Barracuda, a který produkoval mladý a přesto zkušený a talentovaný YT On The Track. Video bylo vyrobeno v režii ManoloDesign, kterým tímto patří velký dík! Natáčelo se v průběhu roku na koncertech při cestách po ČR a později i v Ostravě. Zajímavostí je účast prvoligových basketbalistů NH Ostrava, ostravského klubu, který minulou sezonu skončil třetí v Matonni NBL! Jmenovitě dlouholetý hráč NH Ostrava nastupující s číslem dresu #22, dobře známý Jan Stehlík, a mladý a talentovaný Michal Medvecký, stále čekající na svou šanci a hrající s číslem dresu #13. Oběma proto velmi děkujeme, hlavně za investovaný čas a energii, a přejeme hodně dalších sportovních úspěchů. Zároveň chceme poděkovat všem, kteří se zúčastnili natáčení a přišli si s námi zahrát a stali se tak součástí videa. Díky vám video mohlo vzniknout!

Videoklip je prvním z chystaných klipů, které k albu Pastor přijdou v průběhu následujících dnů a týdnů. Už dnes totiž vychází album Pastor, kompletně k dispozici na YT kanálu azurittv! Trika "Anipiču", které v klipu můžete vidět všude koupíš a seženeš na www.anipicu.cz nebo společně s albem Pastor na webu www.pastormusic.cz. Tak nečekej a objednávej album Pastor & trika Anipiču! Celé album lze taky zakoupit na iTunes, a to i po jednotlivých tracích. AK!

Album objednávej na www.pastormusic.cz

Tracklist:

1. Špinavý triumf (prod. Wallace) 2. Vypnu tě (prod. Wallace, Willy Vynic & Numero) 3. Anipiču ft. Sergei Barracuda (prod. YT on the beat) 4. Nebudu (prod. Adytos) 5. Na hraně (prod. Star Status & Jokaamadethisone) 6. Nemůžeš soudit (prod. Wayne on the beat) 7. Nezavírej oči (prod. Purps/808 Mafia) 8. Eazy (prod. Zaytoven) 9. Z města (prod. Wayne on the beat) 10. Závislost (prod. Doughboy Beats) 11. Gangster ft. Sergei Barracuda (prod. Tristan) 12. Co sis myslela (prod. Adytos) 13. Jeden nikdy neví (prod. DJ Bussy)