0
Videoshoot k prvnímu singlu z alba Pastor by Adyos.

Videoshoot k prvnímu singlu z alba Pastor by Adyos.

Adyos, který v současné době připravuje své debutové album s názvem Pastor v těchto dnech natáčí videoklip k prvnímu singlu. Zatím pracovní název songu je "Z města", produkce od člověka jménem Wayne On A Beat, z producentského uskupení Street Empire/USA. Video bude venku během následujících několika týdnů. Opět točí DJ Bussy, scénář dává dohromady Adyos aka Pastor sám. Další info brzy! AK!

Close

Vážení zákazníci, fanoušci,

jak všichni jistě víte, nachází se celá Česká republika i okolní státy v nouzovém stavu kvůli šíření epidemie koronaviru.

To sebou nese karanténní opatření nařízené státem, která se dotýkají nás všech.

Snažíme se k této situaci přistupovat zodpovědně, a minimalizovat tak rizika nákazy našich zaměstnanců, partnerů i zákazníků. Proto Vás prosíme o vstřícnost a pochopení s následujícím sdělením.

Všechny objednávky realizované v době karantény probíhají standardním způsobem. Žádáme Vás pouze o co největší míru využití plateb on-line nebo kartou tak, abychom vyhověli prosbám České Pošty o minimalizaci služby dobírka a platby v hotovosti při doručení nebo na pobočkách ČP.

Děkujeme Vám za vstřícnost a za ochotu, přejeme Vám pevné zdraví i nervy a věříme, že se brzy potkáme zase v lepších časech.

Azurit Kingdom