0
Předobjednávky PE II - Nechvalně proslulý by Sergei B.!

Předobjednávky PE II - Nechvalně proslulý by Sergei B.!

Týden před vydáním debutového alba Sergeie Barracudy nabízíme možnost si CD "Pouliční ekonomická II - Nechvalně proslulý" předobjednat. Zároveň nabízíme limitovanou edici triček k této desce spolu s CD jako společný "balík" za zvýhodněnou cenu. Balíků "triko+CD" je pouhých 100 ks, samostatné CD není omezeno počtem kusů. Triko s CD přijde na 700,- kč včetně poštovného, samotné CD 300 kč včetně poštovného. Předobjednávky fungují dle jednoduchého formuláře, stačí vyplnit základní údaje (jméno, email, adresa), počet kusů nebo pro fanoušky z OV a okolí možnost osobního vyzvednutí - stačí napsat do poznámky. Dotazy k objednávkám pište prosím na mail azurit(at)azurit.cz. Cover a tracklist jsou uveřejněny pod textem, stejně jako fotografie triček. Deska vychází 18.7.2012, kdy bude k dostání na našem webu, nebo na všech obchodech Queens v Praze, Brně, i Ostravě a zároveň k zakoupení na queens.cz a také na všech našich koncertech. Pouliční ekonomická II - Sergei Barracuda, AK!

OBJEDNÁVEJ ZDE!

Tracklist: 1. Intro, prod. DJ Bussy 2. Diamant ve špíně, prod. Aftertouchbeatz 3. Clint Eastwood, prod. Star Status 4. Klíče světa, prod. Willy Vynic 5. Šéfuju, prod. Lex Luger 6. Roztáhni nohy, prod. Drumma Boy 7. Jakožekurvocoje, prod. Sonny Digital 8. Kruhy, prod. Jokaamadethisone 9. Tohle není lovesong ft. Pastor, prod. DJ Bussy 10.Monte Carlo ft. Smack, prod. Lex Luger 11.Zásobuju blok, prod. Doughboy Beatz 12.ZOO II ft. Adyos, prod. Star Status 13.Ice Cube, prod. Lex Luger 14.Endorfin, prod. DJ Bussy 15.Nech mě zářit ft. Delik, Pastor, prod. DJ Bussy

OBJEDNÁVEJ ZDE!

Limitovaná edice triček triko+CD

OBJEDNÁVEJ ZDE!

Close

Vážení zákazníci, fanoušci,

jak všichni jistě víte, nachází se celá Česká republika i okolní státy v nouzovém stavu kvůli šíření epidemie koronaviru.

To sebou nese karanténní opatření nařízené státem, která se dotýkají nás všech.

Snažíme se k této situaci přistupovat zodpovědně, a minimalizovat tak rizika nákazy našich zaměstnanců, partnerů i zákazníků. Proto Vás prosíme o vstřícnost a pochopení s následujícím sdělením.

Všechny objednávky realizované v době karantény probíhají standardním způsobem. Žádáme Vás pouze o co největší míru využití plateb on-line nebo kartou tak, abychom vyhověli prosbám České Pošty o minimalizaci služby dobírka a platby v hotovosti při doručení nebo na pobočkách ČP.

Děkujeme Vám za vstřícnost a za ochotu, přejeme Vám pevné zdraví i nervy a věříme, že se brzy potkáme zase v lepších časech.

Azurit Kingdom