0
Sergei Barracuda - Šéfuju, prod. Lex Luger - video & singl!

Sergei Barracuda - Šéfuju, prod. Lex Luger - video & singl!

První singl k albu "Pouliční ekonomická II - Nechvalně proslulý" by Sergei Barracuda je konečně venku! Přesně jak bylo řečeno, úvodní song vychází i s videoklipem, produkce opravdový a jediný pravý Lex Luger. Singl je volně ke stažení, pro pravé fanoušky, kteří nás chtějí podpořit existuje možnost zakoupení na iTunes! Video natočil, sestříhal a zpracoval od A po Z DJ Bussy, který už točil klip na pecku AK - ZOO II. Za zvuk je zodpovědný také DJ Bussy, celé album totiž vznikalo ve studiu BussynessLand v Ostravě, až na mastering. Ten byl předán do rukou nejpovolanějších a sice do USA a studia Digital Services. Svou ruku tak na album vztáhl majitel ocenění Grammy Awards za zvuk, Mark Kidney. Sergei B tak posílá do hry po všech stránkách naprosto jedinečnou věc. Celé album by mělo být vydáno do konce měsíce června, datum bude upřesněno. Veškeré info najdeš buď na našem webu www.azurit.cz, nebo na FB profilech. Ostrava, AK, Sergei B, Pouliční ekonomická II.. Připraveni?

Close

Vážení zákazníci, fanoušci,

jak všichni jistě víte, nachází se celá Česká republika i okolní státy v nouzovém stavu kvůli šíření epidemie koronaviru.

To sebou nese karanténní opatření nařízené státem, která se dotýkají nás všech.

Snažíme se k této situaci přistupovat zodpovědně, a minimalizovat tak rizika nákazy našich zaměstnanců, partnerů i zákazníků. Proto Vás prosíme o vstřícnost a pochopení s následujícím sdělením.

Všechny objednávky realizované v době karantény probíhají standardním způsobem. Žádáme Vás pouze o co největší míru využití plateb on-line nebo kartou tak, abychom vyhověli prosbám České Pošty o minimalizaci služby dobírka a platby v hotovosti při doručení nebo na pobočkách ČP.

Děkujeme Vám za vstřícnost a za ochotu, přejeme Vám pevné zdraví i nervy a věříme, že se brzy potkáme zase v lepších časech.

Azurit Kingdom