0
S.Barracuda - PE II - Nechvalně proslulý - Promo video

S.Barracuda - PE II - Nechvalně proslulý - Promo video

Další zprávy k chystanému albu "Pouliční ekonomická II - Nechvalně proslulý" by Sergei Barracuda pro vás má Sergei B. osobně a posílá krátké promovideo! Dozvíš se jedno nové jméno producenta - DRUMMA BOY, který se na desce objeví a zjistíš, kde seženeš originál CD. Bohužel pro fanoušky, jeden z jmenovaných hostů nakonec na desce nebude a to Majk Spirit. Tuto informaci jsme se ovšem dozvěděli až po natočení promovidea. Díky za pochopení. Co nevidět odhalíme fotky, cover i tracklist, první singl s názvem Šéfuju je hotový a právě v těchto chvílích probíhají práce na už natočeném videoklipu. Obojí (klip i singl) vyjde zároveň v co nejbližší možné době. Stay tuned! Ejkej! http://www.facebook.com/sergeibarracuda http://www.facebook.com/azuritkingdom http://twitter.com/baby_barracuda
Close

Vážení zákazníci, fanoušci,

jak všichni jistě víte, nachází se celá Česká republika i okolní státy v nouzovém stavu kvůli šíření epidemie koronaviru.

To sebou nese karanténní opatření nařízené státem, která se dotýkají nás všech.

Snažíme se k této situaci přistupovat zodpovědně, a minimalizovat tak rizika nákazy našich zaměstnanců, partnerů i zákazníků. Proto Vás prosíme o vstřícnost a pochopení s následujícím sdělením.

Všechny objednávky realizované v době karantény probíhají standardním způsobem. Žádáme Vás pouze o co největší míru využití plateb on-line nebo kartou tak, abychom vyhověli prosbám České Pošty o minimalizaci služby dobírka a platby v hotovosti při doručení nebo na pobočkách ČP.

Děkujeme Vám za vstřícnost a za ochotu, přejeme Vám pevné zdraví i nervy a věříme, že se brzy potkáme zase v lepších časech.

Azurit Kingdom