0
ADYOS - ASFALT – OFFICIAL CECKY VIDEO!

ADYOS - ASFALT – OFFICIAL CECKY VIDEO!

Venku je zima, Vánoce za dveřma, lidem se nechce chodit ven, tak jsme si řekli že vám to trochu zpříjemníme. Nejenom pro všechny "honiče" zveřejňujeme právě dnes necenzurovanou verzi videoklipu k songu Asfalt MC remix. Neoficiální release párty proběhne 25.12.2011 v Ostravě v klubu Marley jako součást koncertu AK. Klip už jste taky v této verzi mohli vidět na TV Óčko, všechno ostatní už dávno víte. Takže pokud je ti zima a chceš se zahřát, buď se nalej, nebo si pusť tohle a běž si vyhonit.)))) Ejkej!

http://www.crunkenergydrink.cz http://www.opticalpro.cz
Close

Vážení zákazníci, fanoušci,

jak všichni jistě víte, nachází se celá Česká republika i okolní státy v nouzovém stavu kvůli šíření epidemie koronaviru.

To sebou nese karanténní opatření nařízené státem, která se dotýkají nás všech.

Snažíme se k této situaci přistupovat zodpovědně, a minimalizovat tak rizika nákazy našich zaměstnanců, partnerů i zákazníků. Proto Vás prosíme o vstřícnost a pochopení s následujícím sdělením.

Všechny objednávky realizované v době karantény probíhají standardním způsobem. Žádáme Vás pouze o co největší míru využití plateb on-line nebo kartou tak, abychom vyhověli prosbám České Pošty o minimalizaci služby dobírka a platby v hotovosti při doručení nebo na pobočkách ČP.

Děkujeme Vám za vstřícnost a za ochotu, přejeme Vám pevné zdraví i nervy a věříme, že se brzy potkáme zase v lepších časech.

Azurit Kingdom