0
Adyos feat. DJ Bussy - Virtuoz II

Adyos feat. DJ Bussy - Virtuoz II

Třetí "unreleased" song v řadě od dvojice Adyos & DJ Bussy vychází právě teď. Jmenuje se Virtuos II, song s tímto názvem číslo jedna se objevil na prvním mixtape od Adyose v roce 2008. Muzika je produkcí DJe Bussyho, který se zároveň postaral o nahrání, mix, mastering, skreče, cuts i celkový sound a to ve studiu BussynessLand v Ostravě. Grafiku k tomuto songu zpracoval Cuby, foto nafotil Fishero. Na příští týden by měl být připraven další z nevydaných songů, upřesníme na našich FB profilech. Ejkej!

Track stáhneš tady!

Close

Vážení zákazníci, fanoušci,

jak všichni jistě víte, nachází se celá Česká republika i okolní státy v nouzovém stavu kvůli šíření epidemie koronaviru.

To sebou nese karanténní opatření nařízené státem, která se dotýkají nás všech.

Snažíme se k této situaci přistupovat zodpovědně, a minimalizovat tak rizika nákazy našich zaměstnanců, partnerů i zákazníků. Proto Vás prosíme o vstřícnost a pochopení s následujícím sdělením.

Všechny objednávky realizované v době karantény probíhají standardním způsobem. Žádáme Vás pouze o co největší míru využití plateb on-line nebo kartou tak, abychom vyhověli prosbám České Pošty o minimalizaci služby dobírka a platby v hotovosti při doručení nebo na pobočkách ČP.

Děkujeme Vám za vstřícnost a za ochotu, přejeme Vám pevné zdraví i nervy a věříme, že se brzy potkáme zase v lepších časech.

Azurit Kingdom