0
ASFALT - OFFICIAL VIDEO!

ASFALT - OFFICIAL VIDEO!

Dlouho očekávané video k songu Asfalt MC remix je konečně tady! Adyos si na jednu pecku pozval hned pět hostů a to Tafroba, Radikala, Delika, S. Barracudu a Otecka a natočil s nimi rovnou videoklip, čtvrtý v řadě za letošní rok od AK. Video tentokrát točila parta Optical Pro ze Zlína ve spolupráci s DJem Lowou, kteří jsou čím dál víc žádaní na české rapové scéně a mají za sebou už několik povedených klipů. Natáčelo se v prostředí bývalých Vítkovických dolů, v industriálním prostředí a "ocelovém srdci" Ostravy, kam dorazili všichni interpreti a celé nahrávaní si pořádně užili. Atmosféra byla skvělá, a to by se mělo ve videu odrazit. Video bude možné shlédnout i na TV Óčko a to v příštím týdnu, kde v podstatě proběhne TV premiéra videoklipu v necenzurované podobě, a věřte, že je rozhodně o co stát.)

Necenzurovaná verze bude ke shlédnutí v průběhu několika týdnů, a nezapomeneme na to včas upozornit. Krom jiného, oficiální křest a release párty proběhne 25.12 v Ostravě, v klubu Marley, kde se po delší době AK objeví na pódiu i s několika novinkami. Na závěr speciální poděkování českému zastoupení energy drinku Crunk!!!, jmenovitě Danielu "Numero" Křížovi, který svou vydatnou finanční pomocí umožnil celé natáčení realizovat. Velký dík patří i všem ostatním, kteří projekt podpořili finančně nebo svou účastí a spoluprací, jako např. Queens.cz. A také děkujeme všem těm krásným ženám, které ve videu můžete vidět, a díky kterým video pořádně ožilo. Ejkej!

http://www.crunkenergydrink.cz

http://www.opticalpro.cz

Close

Vážení zákazníci, fanoušci,

jak všichni jistě víte, nachází se celá Česká republika i okolní státy v nouzovém stavu kvůli šíření epidemie koronaviru.

To sebou nese karanténní opatření nařízené státem, která se dotýkají nás všech.

Snažíme se k této situaci přistupovat zodpovědně, a minimalizovat tak rizika nákazy našich zaměstnanců, partnerů i zákazníků. Proto Vás prosíme o vstřícnost a pochopení s následujícím sdělením.

Všechny objednávky realizované v době karantény probíhají standardním způsobem. Žádáme Vás pouze o co největší míru využití plateb on-line nebo kartou tak, abychom vyhověli prosbám České Pošty o minimalizaci služby dobírka a platby v hotovosti při doručení nebo na pobočkách ČP.

Děkujeme Vám za vstřícnost a za ochotu, přejeme Vám pevné zdraví i nervy a věříme, že se brzy potkáme zase v lepších časech.

Azurit Kingdom